Open Water Diver

's Werelds meest gegeven duikopleiding.

De PADI Open Water Diver cursus met LUCKYDIVERS

  • Ben jij klaar voor een nieuw avontuur?
  • Heb jij altijd al meer willen weten over Scuba Diving?
  • Ben jij gewoon nieuwsgierig hoe de onderwater wereld er uit ziet?

Dan is deze cursus echt iets voor jou. Miljoenen gingen jou wereldwijd voor in de Padi Open Water Diver Cursus.

Hoe ziet de cursus er uit?

De PADI Open Water Diver cursus bestaat uit drie onderdelen:

  • Kennis ontwikkeling (online, thuis studie of in het klaslokaal ) om de basis begrippen voor scuba diving te leren en te begrijpen,
  • Zwembadlessen voor het leren van de basisvaardigheden,
  • Open Water duiken om een aantal oefeningen zelfstandig te herhalen onder leiding van jou instructeur!

Vereisten voor deelname

Om de PADI Open Diver course of Junior Open Water Diver course, moet je:

  • minimaal 10 jaar zijn voor de jr. Open Water Cursus.
  • 15 jaar zijn voor de Open Water Cursus
  • redelijk kunnen zwemmen

Wat mag je na afronding van deze cursus?

  • Zelfstandig met een andere duiker recreatieve duiken plannen en maken tot een diepte van 18 meter. (10 tot 12 jarige onder begeleiding van ouder/verzorger of een Padi pro.)
  • Deelnemen aan het Advanced programma of diverse Specialty ‘s
  • Wereldwijd materiaal huren bij duikcentra.
  • Wereldwijd mee gaan met duiktrips die met jou opleiding overeenkomen.

 

Welke duikuitrusting heb ik nodig?

De cursus is inclusief het gebruik van alle duikmaterialen.

Welk lesmateriaal heb ik nodig?

PADI heeft verschillende mogelijkheden

  • Padi Open Water Crew pack. (Lesboek, DVD, RDP tabel en Logboek.)
  • Padi Open Water Touch. (On-line lesprogramma, ideaal voor zelfstudie.)

Neem contact op met LUCKYDIVERS om te bepalen wat voor jou de beste optie is!

De PADI's Open Water Diver Cursus behandelt alles wat je weten moet voor de basis scuba diving vaardigheden, terminologie en veiligheids procedures. Voor elk onderdeel lees je de uitgebreide uitleg en bekijk je de videodemonstratie zowel voor de theorie als de water vaardigheden. Na afronding van elk hoofdstuk (totaal 5) ga je met je instructeur het zwembad in om je vaardigheden te trainen

De onderstaande data zijn start data. De overige data spreek jij af met jou instructeur tijdens de eerste les.

  Start datum Type cursus Beschikbaar   Prijs    
10 jul 2020 Open Water Diver 2 € 449.00

Introductie
Fri 03 Jul 2020
20:00
60 minuten
Lokaal 1
Confined Water 1
Fri 10 Jul 2020
20:00
60 minuten
Alexanderhof
Confined Water 2
Thu 16 Jul 2020
20:00
60 minuten
Alexanderhof
Confined Water 3
Fri 17 Jul 2020
20:00
60 minuten
Alexanderhof
Confined Water 4
Fri 17 Jul 2020
20:00
60 minuten
Alexanderhof
Confined Water 5
Thu 23 Jul 2020
09:00
05 hours 00 minuten
Alexanderhof
Open Water 1
Sat 25 Jul 2020
09:00
05 hours 00 minuten
Open Water 2
Sat 25 Jul 2020
09:00
05 hours 00 minuten
Open Water 3
Sun 26 Jul 2020
09:00
05 hours 00 minuten
Open Water 4
Sun 26 Jul 2020
09:00
05 hours 00 minuten
Final Exam
Fri 07 Aug 2020
20:00
60 minuten
Lokaal 1
Instructor(s): Antoinet Gits,

Request More Info

31 jul 2020 Open Water Diver 6 € 449.00

Introductie
Fri 31 Jul 2020
20:00
60 minuten
Lokaal 1
Confined Water 1
Fri 31 Jul 2020
20:00
60 minuten
Alexanderhof
Confined Water 2
Fri 07 Aug 2020
20:00
60 minuten
Alexanderhof
Confined Water 3
Fri 14 Aug 2020
20:00
60 minuten
Alexanderhof
Confined Water 4
Fri 21 Aug 2020
20:00
60 minuten
Alexanderhof
Final Exam
Fri 21 Aug 2020
20:00
60 minuten
Lokaal 1
Confined Water 5
Sat 22 Aug 2020
09:00
05 hours 00 minuten
Alexanderhof
Open Water 1
Sun 23 Aug 2020
09:00
05 hours 00 minuten
Open Water 2
Sun 23 Aug 2020
09:00
05 hours 00 minuten
Open Water 3
Sat 29 Aug 2020
09:00
05 hours 00 minuten
Open Water 4
Sat 29 Aug 2020
09:00
05 hours 00 minuten

Request More Info

14 aug 2020 Open Water Diver 6 € 449.00

Introductie
Fri 14 Aug 2020
20:00
60 minuten
Lokaal 1
Confined Water 1
Fri 14 Aug 2020
20:00
60 minuten
Alexanderhof
Confined Water 2
Fri 21 Aug 2020
20:00
60 minuten
Alexanderhof
Confined Water 3
Fri 28 Aug 2020
20:00
60 minuten
Alexanderhof
Confined Water 4
Fri 04 Sep 2020
20:00
60 minuten
Alexanderhof
Final Exam
Fri 04 Sep 2020
20:00
60 minuten
Lokaal 1
Confined Water 5
Sat 05 Sep 2020
09:00
05 hours 00 minuten
Alexanderhof
Open Water 1
Sun 06 Sep 2020
09:00
05 hours 00 minuten
Open Water 2
Sun 06 Sep 2020
09:00
05 hours 00 minuten
Open Water 3
Sat 12 Sep 2020
09:00
05 hours 00 minuten
Open Water 4
Sat 12 Sep 2020
09:00
05 hours 00 minuten

Request More Info

28 aug 2020 Open Water Diver 6 € 449.00

Introductie
Fri 28 Aug 2020
20:00
60 minuten
Lokaal 1
Confined Water 1
Fri 28 Aug 2020
20:00
60 minuten
Alexanderhof
Confined Water 2
Fri 04 Sep 2020
20:00
60 minuten
Alexanderhof
Confined Water 3
Fri 11 Sep 2020
20:00
60 minuten
Alexanderhof
Confined Water 4
Fri 18 Sep 2020
20:00
60 minuten
Alexanderhof
Final Exam
Fri 18 Sep 2020
20:00
60 minuten
Lokaal 1
Confined Water 5
Sat 19 Sep 2020
09:00
05 hours 00 minuten
Alexanderhof
Open Water 1
Sun 20 Sep 2020
09:00
05 hours 00 minuten
Open Water 2
Sun 20 Sep 2020
09:00
05 hours 00 minuten
Open Water 3
Sat 26 Sep 2020
09:00
05 hours 00 minuten
Open Water 4
Sat 26 Sep 2020
09:00
05 hours 00 minuten

Request More Info

11 sep 2020 Open Water Diver 6 € 449.00

Introductie
Fri 11 Sep 2020
20:00
60 minuten
Lokaal 1
Confined Water 1
Fri 11 Sep 2020
20:00
60 minuten
Alexanderhof
Confined Water 2
Fri 18 Sep 2020
20:00
60 minuten
Alexanderhof
Confined Water 3
Fri 25 Sep 2020
20:00
60 minuten
Alexanderhof
Confined Water 4
Fri 02 Oct 2020
20:00
60 minuten
Alexanderhof
Final Exam
Fri 02 Oct 2020
20:00
60 minuten
Lokaal 1
Confined Water 5
Sat 03 Oct 2020
09:00
05 hours 00 minuten
Alexanderhof
Open Water 1
Sun 04 Oct 2020
09:00
05 hours 00 minuten
Open Water 2
Sun 04 Oct 2020
09:00
05 hours 00 minuten
Open Water 3
Sat 10 Oct 2020
09:00
05 hours 00 minuten
Open Water 4
Sat 10 Oct 2020
09:00
05 hours 00 minuten

Request More Info

25 sep 2020 Open Water Diver 6 € 449.00

Introductie
Fri 25 Sep 2020
20:00
60 minuten
Lokaal 1
Confined Water 1
Fri 25 Sep 2020
20:00
60 minuten
Alexanderhof
Confined Water 2
Fri 02 Oct 2020
20:00
60 minuten
Alexanderhof
Confined Water 3
Fri 09 Oct 2020
20:00
60 minuten
Alexanderhof
Confined Water 4
Fri 16 Oct 2020
20:00
60 minuten
Alexanderhof
Final Exam
Fri 16 Oct 2020
20:00
60 minuten
Lokaal 1
Confined Water 5
Sat 17 Oct 2020
09:00
05 hours 00 minuten
Alexanderhof
Open Water 1
Sun 18 Oct 2020
09:00
05 hours 00 minuten
Open Water 2
Sun 18 Oct 2020
09:00
05 hours 00 minuten
Open Water 3
Sat 24 Oct 2020
09:00
05 hours 00 minuten
Open Water 4
Sat 24 Oct 2020
09:00
05 hours 00 minuten

Request More Info

09 okt 2020 Open Water Diver 6 € 449.00

Introductie
Fri 09 Oct 2020
20:00
60 minuten
Lokaal 1
Confined Water 1
Fri 09 Oct 2020
20:00
60 minuten
Alexanderhof
Confined Water 2
Fri 16 Oct 2020
20:00
60 minuten
Alexanderhof
Confined Water 3
Fri 23 Oct 2020
20:00
60 minuten
Alexanderhof
Confined Water 4
Fri 30 Oct 2020
20:00
60 minuten
Alexanderhof
Final Exam
Fri 30 Oct 2020
20:00
60 minuten
Lokaal 1
Confined Water 5
Sat 31 Oct 2020
09:00
05 hours 00 minuten
Alexanderhof
Open Water 1
Sun 01 Nov 2020
09:00
05 hours 00 minuten
Open Water 2
Sun 01 Nov 2020
09:00
05 hours 00 minuten
Open Water 3
Sat 07 Nov 2020
09:00
05 hours 00 minuten
Open Water 4
Sat 07 Nov 2020
09:00
05 hours 00 minuten

Request More Info

23 okt 2020 Open Water Diver 6 € 449.00

Introductie
Fri 23 Oct 2020
20:00
60 minuten
Lokaal 1
Confined Water 1
Fri 23 Oct 2020
20:00
60 minuten
Alexanderhof
Confined Water 2
Fri 30 Oct 2020
20:00
60 minuten
Alexanderhof
Confined Water 3
Fri 06 Nov 2020
20:00
60 minuten
Alexanderhof
Confined Water 4
Fri 13 Nov 2020
20:00
60 minuten
Alexanderhof
Final Exam
Fri 13 Nov 2020
20:00
60 minuten
Lokaal 1
Confined Water 5
Sat 14 Nov 2020
09:00
05 hours 00 minuten
Alexanderhof
Open Water 1
Sun 15 Nov 2020
09:00
05 hours 00 minuten
Open Water 2
Sun 15 Nov 2020
09:00
05 hours 00 minuten
Open Water 3
Sat 21 Nov 2020
09:00
05 hours 00 minuten
Open Water 4
Sat 21 Nov 2020
09:00
05 hours 00 minuten

Request More Info

Related Products

Advanced Open Water Diver DETAIL Advanced Open Water Diver
Advanced Open Water Diver
Enriched Air Diver DETAIL Enriched Air Diver
Enriched Air Diver
Junior Advanced Openwater Diver DETAIL Junior Advanced Openwater Diver
Junior Advanced Openwater Diver
Peak Performance Buoyancy DETAIL Peak Performance Buoyancy
Peak Performance Buoyancy